Unisex parfémy

Unisex parfémy jsou, tzv. univerzálními parfémy, vhodnými pro obě pohlaví. Význam slova unisex spočívá v tom, že nerozlišuje mezi dámským a pánským oblečení, účesem anebo právě i vůní. Unisex parfémy jsou vyráběny z takových esencí, které se hodí pro muže i ženy, jsou jedním slovem univerzální. Parfémy značky Unisex jsou kombinace vybraných vůní, které se hodí jak pro sportovní, volnočasové nebo pracovní využití.

 

Unisex parfémy a jejich bohatá nabídka:

Na výrobu unisex parfémů se zaměřují takové značky, jako je např. Calvin Klein a jeho vůně Calvin Klein CK One, který je již od roku 1994, kdy byl uveden na trh opravdovou jedničkou mezi parfémy unisex značky. Mezi těmi novějšími parfémy tohoto světového návrháře je například i toaletní voda Calvin Klein CK One Summer 2014 a dále stejnojmenná vůně z roku 2015. Velice luxusním kouskem od značky Armani je parfém Cuir Noir z kolekce Armani Prive. Dále můžete vybírat i ze značek jako je Jean Paul Gaultier a jeho parfémované vody unisex Gaultier Gaultier 2. Od Bvlgari např.vůně Bvgari Black anebo můžete volit z celé řady parfémovaných vod od Montale, jako jsou unisex parfémy Montale Ginger Musk, Montale Aoud Ever, Montale White Musk nebo Montale Louban a tímto nabídka unisexových parfémů opravdu nekončí, jejich rozmanitost a množství se stále zvětšuje, díky jejich vzrůstající oblibě jak u pánských, tak i dámských zákazníků.

Jaké parfémy značky unisex jsou nejoblíbenější?

Těmi nejkrásnějšími a nejpovedenějšími unisex parfémy jsou zajisté z řad parfémů značky Niche. Vůně Concentré D’Orange Verte od Hermes je opravdu vytříbenou vůní mezi parfémy, dál stojí za pozornost Mancera Aoud Black Candy, Miller Harris le Petit Grain nebo jemná parfémovaná voda unisex Annick Goutal Passion.  Z těch cenově dostupnějších je např. Hermés Un Jardin Sur Le Nil.

Díky svému všestrannému využití jsou unisex parfémy tzv. „novou generací parfémů“ na trhu a jednotlivý výrobci z řad nespočetného zástupu značek a parfumérií se neustále předbíhají, kdo bude tou nejžádanější jedničkou na trhu.