Pánské parfémy

S moderní dobou 21.století přichází i nová generace mužů, kteří nejenže touží po tom dobře vypadat, ale i dobře vonět. Proto výrobci parfémů obohacují svoji nabídku pánských parfémů o stále větší množství  vůní. Objevují se tak vůně nejen od světových značek, ale i uznávaných módních návrhářů, které se přímo zaměřují na pánské parfémy.

Pánské parfémy a jejich výběr:

Správný výběr vůně je opravdu důležitý a proto by si každý muž měl dát velice záležet při výběru nového parfému. Nejen že určitá vůně potrhne vaši osobnost, ale napoví i něco o vás samotných vašemu okolí. A především je pak známým faktem, že u mnoha žen je právě vůně tím, co jako první okouzlí a vzbudí její zájem o druhé pohlaví. Z toho důvodu je právě volba pánského parfému buď velkou výhrou anebo i velkou prohrou.

Muži mohou dnes vybírat s opravdu bohaté nabídky pánských parfémů výjimečných a nápaditých vůní. S rostoucím zájmem o pánskou kosmetiku, především v oblasti parfémů se nabídka zboží postupně začíná vyrovnávat i dámské nabídce vůní od nespočetného množství parfumérií, které zásobují svými vůněmi doslova celý svět.

Pánské parfémy se od dámských odlišují nejen po stránce vzhledu (opravdu růžové flakónky s růžičkou na rozprašovači nenajdete), tak ve složení esenciálních vůni. Spíše se zaměřují na kořeněné vůně charakterizující mužnou sílu a sex-appeal. Další typické jsou dřevité vůně, které jsou svěží a často doplněny i ovocnými vůněmi například citrusových vonných esencí. V poslední době jsou velice oblíbené i nové kombinace květinových nebo dokonce i orientálních vůní, které vzbuzují exotický až tajemný dojem.

 

Jaké pánské parfémy jsou nejoblíbenějšími?

Jako u dámských vůní jsou staré dobré klasiky, které nikdy nezklamou, tak i u pánských vůní najdeme top nejlepších parfémů pro muže. Od návrhářské značky Hugo Boss je snad pro každého muže, který není náročný, jedničkou vůně Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Naprostou klasikou jsou i parfémy o značky Calvin Klein, například jeho vůně Calvin Klein Truth for Men je příjemnou vůní, která neurazí snad nikoho. Dalšími neotřelými a originálními vůněmi jsou pak AQVa Pour Homme od Bvlgari, Versace pour Homme, Lacoste Essential, Paco Rabanne 1 Million a nebo Gucci By Gucci pour Homme.

 

Pánské parfémy mají opravdu bohatou paletu vůní, záleží pouze na jejím nositeli, které z nich propadne a bude ji nosit každý den jako svoji druhou kůži.