Yves Saint Laurent Libre Intense

yves-saint-laurent-libre-intense

Parfémy značky YSL jsou vždy originální, nadčasové a ženské. Dámský parfém Yves Saint Laurent Libre Intense je výrazný, nejen svým vzhledem, ale i vůní. Žena, která nosí jeho vůní je nejen nepřehlédnutelná, ale i svůdná. Zpestřete svůj den, svůj šatník novou vůní Yves Saint Laurent Libre Intense a věřte, že intenzivní zážitek se dostaví téměř okamžitě.

Dámská parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre Intense

ě nového parfému Yves Saint Laurent Libre Intense Vás uvede v nejedno pokušení. Tato parfémovaná voda je vhodná pro milovnice výraznějších vůní, které zahalí vaše tělo silnou vůní květin.

Parfém Yves Saint Laurent Libre Intense by se dal popsat jako svobodný, nespoutaný, více intenzivní a rozhodně neopakovatelný. Jeho vůni by si měla dopřávat každá žena, která si pevně stojí za svými sny, je hrdinkou ve svém vlastním příběhu.

Parfém byl uveden na trh v roce 2020 a je následnicí parfémovaná dámské vody Yves Saint Laurent Libre. Vůně je plná esenciálních vonných olejů, díky kterým je její výdrž bezkonkurenční.

Složení podmanivé vůně Yves Saint Laurent Libre Intense

Hlava: olej z francouzské levandule, mandarinkový olej, bergamotový olej

Srdce: levandulový olej Diva, tóny orchideje, jasmíne sambac absolute, pomerančový květen

Základ: madagaskarská vanilka, vetiver, pravá ambra

Jak tedy tato následovnice dámské vůně Yves Saint Laurent Libre voní? Již na úvod si parfém Yves Saint Laurent Libre Intense nebere žádné servítky, její vůně Vás překvapí, polapí svoji intenzivním aromatem a podrží Vás v tomto příjemném omámení dalších pár hodin. Na úvod se Vám představí bohaté aroma francouzské levandule, mandarinky a bergamotového oleje. Posléze se Vám otevře srdce, které je složené z další levandulové vůně, tentokrát ale v podání originálního oleje Diva. Pocítíte i jemnou esenci orchideje, jasmínu a energetického pomerančového květu. Tohle ale stále není konec. Základ je tvořen pravou ambrou, vetiverem a sladkou madagaskarskou vanilkou. Tento bohatý závoj rozmanitých vonných esencí vytváří, jak jinak než, dokonalou kombinace vůní, kterou si zamilujete.