Dior J’adore

dior

Limitovaná edice parfému DIOR J’adore je vůní, které se nedá než propadnout, dostane Vás svojí vůní, ale i tím, co představuje a to je kouskem luxusu, který si můžete dovolit a který si chcete dovolit. Jednoduše tato dámská parfémovaná voda byla stvořena pro ženy, které se nebojí dopřát luxus.

dior

Dámská parfémovaná voda Dior J’adore

Nejen luxusní vzhled, ale i vůně, která vydrží dlouhé hodiny, to vše symbolizuje parfémovaná voda Dior J’adore. Parfém je velkolepý pro svoji květinovou vůni, která je pro módní dům Dior typická. Pro ty, co nestudovali historii značky a jejího stvořitele Vám napovíme, že Christian Dior byl milovníkem květinových vonných tónů a především pak růží. Můžete se těšit na velkou dávku nasládlých, sebevědomích vůní, které jsou tvořeny damašskými růžemi.

Složení omamné vůně parfému Dior J’adore

Hlava: výtažek z ylang-ylang

Srdce: damašská růže

Základ: ylang – ylang

Ovocná vůně s květinovým základem vezme dech nejen Vám, ale i Vašemu okolí. Omamné vůně, které se nesou v duchu opravdu sytých, ale přesto nevtíravých vůní se perfektně hodí pro zimní období. Díky velkému zastoupení bohatého aromatu ylang -ylang se parfém stává mocnou ženskou silou, která podtrhne krásu a sebevědomí. V srdci naleznete romantické a opojné tóny damašské růže, které doplní už tak smyslnou atmosféru parfému Dior J’adore.

Otevřete se omamnému dámskému parfému Dior J’adore, který je nejen klasikou mezi parfémy, ale je i skvělým společníkem do jakékoliv společnosti. Nebudete pochybovat o sobě a už rozhodně nikdo nebude pochybovat o Vás.