Chloé Rose Naturelle Intense

Z portfolia módního domu Chloé vzniknou vždy ty nejelegantnější vůně, které si zamilujete na první pohled i přivonění. Dámská parfémovaná voda Chloé Rose Naturelle Intense je právě jednou  těch, která potěší v každé roční době i v každém věku. Nese v sobě klasické kouzlo pudrových vůní z kolekce parfému Chloé. Jsou elegantní, nadčasové a donutí Vás cítit se žensky i když třeba nemáte svůj den.

Dámská parfémovaná voda Chloé Rose Naturelle Intense

Co si na této vůni zamilujete je nejen její rozkošné balení, tedy flakónek připomínající svojí strukturou plisé s elegantní mašličkou, ale i pocit, který vás po jejím nanesení obklopí a neopustí po dlouhé hodiny. Jak jste si jistě už přečetli, tak parfém nese ve svém názvu to ono mocné slovíčko „intense“, takže skutečně se můžete těšit na mnohem intenzivnější zážitek – vůni, která se jen tak neztratí na Vás, ale i třeba na Vašem oblečení.

 

Parfémovaná voda pro ženy Chloé Rose Naturelle Intense je dřevitou a květinovou vůní, která v sobě nese poslání. Je vytvořena při dodržování přísných pravidel, kdy se v první řadě dbá na udržitelnost. Je to 100% vůně, nepřehlédnutelná, ženská, elegantní a vhodná pro jakoukoliv příležitost.

 

Vyzkoušejte omamnou a ženskou vůni parfému Chloé Rose Naturelle Intense, budete se cítit nejen sebevědomě, ale i rozmazlována na prvotřídní úrovni.