Elie Saab Le Parfum Royal

Omamný, silný dámský parfém Elie Saab Le Parfum Royal je pro ženy s osobností a sebevědomím, co neznají hranice.

 

Dámská parfémovaná voda Elie Saab Le Parfum Royal

Mimořádně ženská vůně parfémované vody Elie Saab Le Parfum Royal Vás dostane svou odvážnou vonnou kompozicí, která Vás polapí a nepustí.

Tato vůně není jemná ani tradiční. Je skutečnou královnou mezi parfémy, a to díky tomu jak líbezně a dlouze voní na Vás a všude kolem vás. Její vonné tóny jsou mocné a výrazné, takže je jen těžké si nevšimnou její přítomnosti. Žena, která pyšně a s elegancí tuto parfémovanou vůni nosí, rozhodně není plachou dívkou, co se právě hledá. Je ženou co sebe už našla a především je ženou, co ví, co chce a je dámou v každém ohledu a každé chvíli. Jen těžko si ji totiž dokážeme představit na dívce, která nosí otrhané rifle. To opravdu ne! Parfémovaná voda Elie Saab Le Parfum Royal je tou pravou pro ženu vytříbeného vkusu, která nosí šaty, kostým a v podpatcích chodí, už co se narodila.

 

Složení královských vůní v parfému Elie Saab Le Parfum Royal

Hlava: mandarinka

Srdce: neroli, růže

Základ: santalové dřevo, pačuli, vanila

Květinové vůně v parfému Elie Saab Le Parfum Royal jsou na úvodu velmi výrazné. Představí se nasládlé šťavnaté mandarinky, které jsou propojené se srdce vůně. Tomu vévodí královská vůně růže, která je doplněna o lehce nahořklé aroma neroli. V základu potom můžete očekávat hřejivé santalové dřevo, dále sladké pačuli a aroma vanilky, které uzavírá tuto zářivou vonnou kompozici vybraných vůní.

Parfém vytvořila parfemářka Maïa Lernout, díky níž je  vůně originální a nadčasová. Výrazné a podmanivé, parfémované vodě pro ženy Le Parfum Royal od značky Elie Saab je těžké říci ne a především pak na podzim a v zimě perfektně vyniknou její silné vonné ingredience.

Ochutnejte tuto silnou a sebevědomou vůni s výrazným aromatem a nelitujte Vaší volby!