Burberry Mr. Burberry

Pokud existuje pánská vůně, která by měla být prodávána s výstrahou, tak je to pánská parfémovaná voda Burberry Mr. Burberry! Ptáte se proč? Přivoňte si a pochopíte PROČ.

Parfémovaná voda pro muže Burberry Mr. Burberry

Jedinečná, výrazná, elegantní a mužná, tak to je milí páni a i milé dámy pánská vůně Burberry. Její hřejivé kořeněné a dřevité vonné tóny, se dostanou nejen pod kůži, ale hluboko i do vašeho podvědomí, které bude ovlivněno postupným nástupem silných vonných esencí, které se po rozvolnění zmocní každého. Kouzlo parfému Burberry Mr. Burberry spočívá jak jinak než jednoduše v perfektně zvolené a vyvážené kombinaci jednotlivých ingrediencí, které v temně zbarveném skleněném flakonku vyčkávají, až se Vás posednout, až se Vás plně zmocní. Ovšem, nemusíte se ničeho bát, tomuto kouzlu jistě velmi rádi podlehnete! Parfém zosobňuje muže plného kontrastů. Jako se i značka Burberry vyznačuje elegancí a nadčasovým a moderním pohledem na svět, tak i tento parfém jen tak „nevyjde z módy“ a ani tak z cela nevybočuje z řady. Je sázkou na jistotu. Perfektně padne, jako i ikonický trenčkot Burberry a zosobní sebejistého a charismatického muže se vším, co moderní doba vyžaduje.

 

Složení mužných vonných ingrediencí v parfému Burberry Mr. Burberry

Hlava: estragon, máta, kardamom, grep

Srdce: muškátový oříšek, cedr, levandule

Základ: santalové dřevo, vetiver, ambra, skořice, pačuli, benzoin

 

Tento skvost kořeněno-dřevitých vůní, tedy parfémovaná voda Burberry Mr. Burberry byla vytvořen roku 2017, je tedy poměrně na vůni mladá a přesto tak nepřehlédnutelná.

 

Možná na první pohled může dokonce působit trochu žensky, nikoliv kvůli černé barvě, ale sametové černé stužce, která je uvázaná okolo rozprašovače parfému a pro neznalce této kolekce, tak jistě trochu zavádějící. To je ale pouhá začátečnická chyba! Značka Burberry je symbolem elegance a vyznává nejen moderní technologie, ale i klasiku a co patří k dobře padnoucímu smokingu? Přece perfektně uvázaný motýlek. Co byste ještě měl nejspíše vědět, je i látka, z které stuha zdobící flakon je, a to z legendárního trenčkotu, tedy z jeho materiálu (černého gabardénu).

https://www.youtube.com/watch?v=JDVszYWJ3XI&t=6s