Parfém Chloé

Velice populárními francouzskými parfémy jsou bezesporu právě vůně exkluzivní módní značky Chloé. V oblasti parfémů se značka Chloé zaměřuje pouze na dámské vůně a tak není divu, že jejich nabídka parfémů nabízí hned několik dokonalých kousků, které osloví nejednu ženu.

 

Čím parfém Chloé okouzlí vaše srdce?

Právě tím co zosobňuje, a to je: kreativní, charismatická, sebevědomá žena, která má romantickou duši s touhou po dobrodružství. Parfémy Chloé jsou specifické pro své květinově – dřevitými jemné, ale intenzivní tóny, které neurazí snad žádnou dívku nebo dámu a rychle se stanou „tou“ vůní, kterou se budete chtít obklopovat každý den.

 

Parfém Chloé Intense:

Tato vůně se na trh dostala v roce 2009 a díky své mýdlové vůni spojené s esencí romantické růže je velice oblíbeným parfémem u mnoha zákaznic po dlouhou dobu.

V úvodu parfému je silně cítit vůně růže, ta ale po ustálení ustupuje a na řadu nastupují již zmiňované jemné mýdlové tóny, které budou hýčkat vaše smysly. Dalšími ingrediencemi parfému jsou jemné dřevité podtóny santalového dřeva, typické pro parfém Chloé. Dále můžeme zachytit vůni červeného pepře a fazole tonky.

Parfém Chloé Intense je odlišný od běžných řad vůní značky Chloé, a to právě díky tzv. „růžovému mýdlu“, které je syté a připomíná svojí kombinací vůní starou dobrou klasiku v oblasti starších typů francouzských parfémů. Jeho jemná, ale intenzivní vůně vydrží po opravdu dlouhou dobu na vaší pokožce a bude vás tak obklopovat i po několik hodin.

Parfém Chloé Intense je skvělým dárkem pro ženu elegantní, s citem pro vkus a tedy i módu. Není ale jedním z těch parfémů, který se hodí ke každé zastupkyni něžného pohlaví.  A to z toho důvodu protože zosobňuje ženu moderního světa, která neopovrhne klasikou. Hodí se pro společenské události, nebo pracovní jednání, protože Chloé Intense přímo vybízí vaši osobu vystoupit z davu a upozornit na vaši okouzlující a uhrančivou osobnost.

Flakónek parfému Chloé Intense je klasickým designem, který je zdoben broušeným sklem imitující těsné plisování sukně. Uvnitř flakónku se nachází sytá žlutá tekutina připomínající med a celý vzhled balení je doplněn elegantní tmavě šedou mašličkou uvázanou kolem rozprašovače parfému.

Tato pohádková ženská vůně opravdu stojí za vyzkoušení, protože jak ji jednou ucítíte, tak propadnete jejímu kouzlu a nebude chtít už žádnou jinou.