Marc Jacobs Daisy

Zbystřete, protože právě vám představuji krásnou ovocně – květinovou vůni Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh od Marca Jacobse. Tato dámská toaletní voda je opravdu zaručenou výhrou při výběru parfému na denní nošení v parních letních dnech, která svou vůní přímo uhrane vaše srdce.

Daisy, jak to jméno sladce zní:

Dámská vůně Daisy od světově známého návrháře Marca Jacobse je čistá, nasládlá vůně evokující pocit horkých slunečných dnů. Na světový trh byla uvedena již v roce 2011 a drží si stále pozici jedné z nejvydařenějších vůní této značky.

Přestože je vůně popisována jako letní svěženka, které provoní a osvěží horký nabitý den, nenechte se zmást. Tato vůně, podle mého názoru, je stejně tak vhodná i pro chladné dny, které právě potřebují vůni, jako je Daisy! Protože co více zpříjemní den v zamračeném počasí než opojná vůně letních květin a ovoce?

Složení Marc Jacobs Daisy:

Hlava: zelené tóny, malina, grapefruit a hruška

Srdce: fialka, růže, liči, jabloňové květy a jasmín

Základ: švestka, mošus s viržinské dřevo

Hravé vonné tóny uspokojí a především zaujmou i tu nejrozmarnější ženskou duši. Hned od počátku vás chytnou a nepustí ovocné esence čerstvých malin spolu s divokou smyslnou růží a sladké fialky. Vůně je jak vhodná pro mladé divošky, tak i pro dámy té nejvytříbenější elegance.

Proč si vybrat vůni Marc Jacobs Daisy?

Tato hravá vůně, jak už samotný flakónek napovídá, je výbuchem květinově – ovocných vůní, které ve vaší mysl zanechají jedinečný pocit radostné nálady. Co víc si přát než právě toto všechno, co exkluzivní vůně od módního guru nabízí? Možná by bylo ještě bezpochyby vhodné opěvovat okouzlující flakónek Daisy, který zato opravdu stojí!

Pokud bych řekla, že mě vůně okouzlila hned na první nádech nejspíš bych lhala. Okouzlil mě totiž její obal, tedy krásný, hravý design flakónku dámské vůně Marc Jacobs Daisy eau so fresh. O tom že je tento parfém plný květin mluví už jen samotné jeho ztvárnění. Roztomilé, elegantní a hravé znázornění květin na horním uzávěru parfému zaujme snad každou z nás a nebudeme si nalhávat, že tomu tak není.

Pokud ovšem vůně Marc Jacobs Daisy není zrovna tím pravým pro vás, rozhodně neodvracejte hlavu. Tato módní značka má totiž hned několik kolekcí dámských parfémů a zaručuji vám, že se mezi nimi rozhodně najde vůně, jako stvořená právě pro vás!