Parfémy Adidas – Adidas Floral Dream toaletní voda pro ženy

A je tu! Další svěží dámská vůně z kolekce parfémů značky Adidas není ani tentokrát žádným zklamáním, právě naopak. Adidas Floral Dream je opravdu povedeným a jedinečným parfémem, který nabízí od všeho trochu, tedy ženskost, eleganci, rafinovanost a svěžest, která ve vás probudí pocit mládí a lásky.

Adidas Floral Dream

Jako většina žen, tak i já mám slabost pro vůně sladší s typickou kombinací květin a ovoce, je to totiž zpravidla, základ úspěchu každého parfému určeného pro nás, zastupitelky něžného pohlaví. Z toho důvodu si mě nejspíše podmanil hned od prvního vdechnutí i parfém Floral dream od Adidas. Jeho krásná květinová vůně, mě okouzlila již v úvodu. Jemné tóny bergamotu vás uvedou do srdce parfému, které jak jinak v sobě ukrývá sladké a opojné esence vonné růže, chytře spojené s lilií. Aby vůně voněla tak sladce, nesmím opomenout zmínit i jemnou a stále přítomnou vůni vanilky, které je doplněna esencí fazole Tonky.

AdidasforWomen_jpg

Přesné složení dámské toaletní vody Adidas Floral Dream

Hlava: bergamot, karafiát

Srdce: opojná majská růže spolu s lilií

Základ: vanilka a fazole Tonka

Zen-harmonie od dámských vůní značky Adidas

Tento dámský parfém není určený jen pro letní květinové dny, jak by se mohlo zdát, ale právě jeho pravým posláním je vnášet pozitivní atmosféru, do každého vašeho dnu, bez rozdílu, jestli zima anebo léto. Správný čas, pro jakousi Zen-harmonie je vždy a všude a proto tuto vůni můžu doporučit nenáročným i náročným ženám, které jsou sportovně založené a milují vůni květin.

I když je značka Adidas sportovním výrobcem, tak jejich parfémy nejsou nutně jen sportovního „rázu“. Mnoho z nich mi připomíná svými jemnými sladkými vůněmi parfémy např. značky Mexx, nebo Avon či Oriflame. Právě tím se značka podle mého názoru dobře uvedla na trh s kosmetikou a tedy především parfémy. Nekupují jen nutně sportovci a sportovkyně, ale i ti kteří se sportu ani trochu nevěnují. Další výhodou a obrovským plusem je opravdu nízká cena, která bývá často rozhodujícím faktorem u většiny z nás.

AdidasWomen_jpg

Nechte se nalákat na smyslnou a rafinovanou harmonii květinových tónů v dámské vůni Adidas Flolar Dream a nebudete litovat ani minutu!