Dolce & Gabbana The Only One

Elegantní, svůdná a sofistikovaná žena, na první pohled možná utopie dnešní doby a přežitek z minulosti, ale pro některé je to právě vysněný cíl, jakou být. A právě touto představou ženy je inspirován i dámský parfém Dolce & Gabbana The Only One. Krásný a tajemný na první pohled a uvnitř plný pokušení, přirozené elegance a v neposlední řadě přímo gurmánským zážitkem.

 Dolce & Gabbana The Only One

Dámská parfémovaná voda Dolce & Gabbana The Only One

 

Květinová hřejivá vůně je skutečně povzbuzující vůní, která Vás neopustí po několik dlouhých hodiny a možná i dní. Její aroma je možná pro některé na počátku trochu šokem, a to z toho důvodu, že skutečně sytě a výrazněji voní, než je u některých vůní zvykem. Na stranu druhou na tohle jsme u parfému značky Dolce & Gabbana zvyklý. Stejně jako je jejich móda svůdná a výrazná, tak jejich vůně nemohou zůstávat pozadu.

 

Parfém říká: „staňte se tou jedinou“! Tato vůně představená roku 2018 je mocnou pokušitelkou a zároveň sebevědomou ženou, usmívající se na své okolí, pro sebe sama. Tváří vůně The Only One se stala charismatická herečka Emilia Clarke, která v současné době je ukázkou krásné, usmívající se a úspěšné ženy.

 

Složení dámského parfému Dolce & Gabbana The Only One

Hlava: fialka, bergamot

Srdce: káva, kosatec

Základ: pačuli, vanilka

 

Vůně Dolce & Gabbana The Only One může na první přivonění působit jako celistvá vůně, která voní od začátku, až do konce stejně vyváženě, ale nenechte se zmást. Určitě si už po pár minutách od nanesení parfému všimnete, že je vůně na úvod trochu sytější a štiplavější než na konci. Na počátku Vás obklopí aroma omamných fialek, které umí zamotat hlavu a spolu s bergamotem je to opravdu „síla“. V srdci se potom předvede kosatec, který je doplněn o kávu, a nakonec se v základu setkáme se sladkou ingrediencí pačuli, která je omamná i díky vanilce, kterou zde taky naleznete. Parfém The Only One je silným, hřejivým a svůdným, takže se nemusíte obávat, že by jen tak vyprchal.

 

Ženská vůně dámské parfémované vody Dolce & Gabbana The Only One je květinovou vůní, vhodnou především pro chladnější dny a odvážnější ženy. Smyslnost, elegance a sebevědomí této stylové vůni rozhodně nechybí!