Recenze Calvin Klein Eternity (dámská varianta)

Vůně Eternity je první vůní, na kterou u mě lidé reagovali. Proto jsem se rozhodla podělit se o své pocity a dojmy. Předesílám, že Eternity má dvě základní varianty, a to dámskou a pánskou. Tato minirecenze bude o té dámské.

Calvin Klein Eternity
Calvin Klein Eternity

Nejprve ke krabičce: stejně jako téměř u všech parfémů Calvin Klein je obal docela strohý. I zde dává CK najevo, že se jedná o krabičku z recyklovatelného papíru (chválím!). Původní myšlenka a styl se tak drží dodnes. Krabičku zdobí v podstatě jen šedý nápis Eternity. Je to minimalistické a vkusné provedení. Nic nenaznačuje tomu, jaký poklad se skrývá uvnitř.

Eternity není jen květinová

Eternity je směsicí mandarinky, frézie, šajvěje, narcisu, konvalinky, jasmínu, růže, jantaru, santalového dřeva, pačuli a pižma. To vše je krásně zmixováno v tom nejlepším poměru. Přestože výčet hlavních složek naznačuje, že Eternity je květinová vůně, není to tak. Je spíše kořeněného rázu, a především čistá a velice svěží.

Plusem je dlouhá výdrž

Calvin Klein Eternity je navíc vůní, kterou stačí použit jednou či dvakrát denně, protože má opravdu dlouhou výdrž. Ušetříte si tak místo v kabelce a hlavně – vůně vám opravdu dlouho vydrží. 100 ml svěžesti za cenu kolem 1000 korun naprosto hravě vydrží na celý rok.

Video k parfému Calvin Klein Eternity

Mrkněte na reklamu na Calvin Klein Eternity.