Parfémy levně

Jak nakoupit parfémy levně, ale nenaletět na ředěné nebo nekvalitní parfémy? Takovou otázkou si láme hlavu spousta z nás, ale odpověď je velice snadná. Zaprvé hledat slevy, kolikrát se může stát, že i dražší parfém když je v akci je cenově až poloviční! Pak už se opravdu vyplatí zakoupit takový zlevněný kousek, protože se jeho cena občas vyrovná i těm z řad levnějších parfémů. Dalším pravidlem, nebo spíše zásada je, že parfémy od některých značek se sportovním nebo jiným oblečením, bývají zpravidla natolik dobrými, jako i ty nejvyhlášenější značkové vůně (Chanel, Dior, Armani). Nevýhodou, ale často bývá, že jeho výdrž je kratší a vyprchává po pár hodinách, není to však pravidlem.

Parfémy levně a značkově:

Opravdu dobrými a kvalitními parfémy, které provoní váš den jsou například od značky Adidas. Jejich vůně se staly natolik oblíbenými u mnoha zákazníků, že paleta vůní této značky stále vzrůstá. Parfemy jsou klasickými květinově – ovocných esencí, jako jsou např. dámské toaletní vody Adidas Natural Vitality, Adidas Floral Dream nebo Adidas Fruity Rhythm. Pro muže jsou to pak např. Adidas Pure Game, Adidas Victory League nebo Adidas Intense Touch.

levné

O něco málo dražší jsou parfémy od značky Mexx (velice povedená je např. dámská vůně Mexx Black Woman) či Bi-esC-THRU, Playboy, B.U., Avon, Oriflame, Miss Sporty, STR8, Puma a spoustu dalších.

Parfemy Oriflame jsou jedněmi z levnějších variací v oblasti výběru parfémů, ale svojí kvalitou dosahují těch značkových. Flakónky jsou designově zpracovány na nejvyšší úrovni a nabízí většinou spolu s parfémy i celou řadu doplňkové kosmetiky stejné vůně jako určitý parfém. Stejně tak i společnost Avon nabízí kvalitní a originální kousky parfémů vlastní výroby.

 

Parfémy světových celebrit:

Neposlední oblíbenou značkou v oblasti levných parfémů jsou řady vůní od slavných osobností jako jsou: Heidi Klum, David Beckham, Christina Aguilera, Lady Gaga a Kate Moss. Stačí si pouze jen vybrat a zahalit se krásnými vůněmi těchto snadno cenově dostupných parfémů.