Parfémy.cz

Společnost parfémy.cz se zabývá obchodem na internetu v oblasti kosmetických výrobků a parfémů světově vyhlášených a uznávaných značek. Zákazníci na stránkách obchodu naleznou takové výrobky, jako jsou například parfémy a kosmetika od značky Armani, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Chloé, Dior, DKNY, Dolce & Gabbana, Escada, Gucci, Guess, Hugo Boss, Lacoste, Lacomte, Versace a mnoho dalších.

 

Jaké služby parfémy.cz nabízí?

Nejspíše všechny zákazníky potěší více než 200 výdejních míst tohoto internetového obchodu. Další služba, kterou parfémy.cz nabízí je blesková doba dodání, která se ale nijak moc neodlišuje od ostatních dodacích lhůt ostatních internetových parfumérií. Zboží, které je objednáno do 16:00 hodin je odesláno ještě ten den kdy bylo objednáno a následující den by mělo být doručeno. Placení za zboží je možno provádět sedmi různými způsoby, z nichž asi nejčastější je klasicky platba na dobírku anebo platba předem, tedy bankovním převodem. Parfémy.cz nabízí i levnější dopravu, ale pouze v případě osobního odběru v Praze a to při nákupu nad 500kč. Pokud si zboží vyzvedne zákazník na jiném výdejním místě platí 39 kč (pouze při osobním odběru v Chrudimi je vyzvednutí zdarma), další možnosti přepravy, tedy skrze poštu, jsou cenově stejné jako u ostatních internetových obchodů, takže výhoda je na konec skoro nulová anebo žádná. Další poměrně neobvyklou službou je návratnost peněz za zboží do jednoho roku od jeho zakoupení, ale pouze pokud je zboží neporušené ve stejném balení a stavu jak bylo zakoupeno od obchodu. Zákazník nemusí nikterak vysvětlovat důvod jeho nespokojenosti s nákupem, peníze jsou automaticky bankovním převodem zaslány zpět zákazníkovi.

Dále parfémy.cz nabízí různé dárkové poukazy a někdy i  soutěže o značkové parfémy a kosmetiku. Společnost si zakládá na tom, aby jejich zákazníci byli co nejvíce spokojení a vraceli se tak k nákupu na jejich stránkách. Proto se snaží zlepšit ve svých službách a vyhovět i těm nejnáročnějším.