Emporio Armani Because It’s You

Because It’s You, tak tato věta snad ani nepotřebuje vysvětlení. Jste to Vy, kdo je jedinečnou a nenahraditelnou ženou, a to ať už si myslíte cokoliv, je to skutečně tak! A právě proto byla stvořena vůně Emporio Armani Because It’s You, která je v provedení dámské, ale i pánské parfémované vody.

Vám milé dámy nezbývá nic jiného, než vyzkoušet jejich vůni, a pro Vás to bude jistě dámská varianta parfému, který je uhrančivý a návykový již po prvním přivonění.

 

Dámská parfémovaná voda Emporio Armani Because It’s You

Naprostou novinkou na trhu s parfémy, pro rok 2017, značky Armani je tento skvostný, na první pohled luxusní parfém nazvaný Emporio Armani Because It’s You.

Tato nová dámská vůně je neodolatelná a lahodná, stejně jako žena, která ji nosí. Parfém Because It’s You zosobňuje ženu jedinečnou, moderní, romantickou a šarmantní, není to pouze o tom, jaké oblečení nosí, ale co z ní vyzařuje a to je skutečně neopakovatelná a nenapobitelná osobnost. Pokud si myslíte, že je vůně spíše silnějšího vkusu, tak své úvahy zahoďte a pozorně čtěte. Parfémovaná voda Emporio Armani Because It’s You je příjemná, jemná a smělá vůně, které se hodí pro každou příležitost, každodenní nošení a přesto neomrzí, neurazí a už vůbec nezklame. Potrhne Vaši OSOBNOST, Vás!

 

Složení omamné a uhrančivé vůně Emporio Armani Because It’s You

Hlava: neroli, malina

Srdce: růže

Základ: vanilka, pižmo

Návyková a rafinovaná vůně parfému Vás okouzlí a přivítá svými šarmantními jemnými vonnými tóny v podobě sladké maliny, v propojení s energetickým neroli. V srdci se setkáte s romantickou a smyslnou vůní růže, která se nenápadně propojí se základem vůně a ten je tvořen aromatickou vanilkou, jejíž aroma ve Vás navodí touhu po nových příležitostech. Vše je nakonec podtrhnuto a zvýrazněno nepostradatelnou vonnou ingrediencí snad každého parfému a tím je pižmo.

 

Objevte sama sebe, buďte výjimečná, uvědomte si svoji moc, své kouzlo, které nikdy nezmizí, ale naopak jen zesílí. Buďte to Vy, parfém Emporio Armani Because It’s You vám to umožní, a i mnohem více!