Puma Flowing Woman

Dámská toaletní voda pro ženy Puma Flowing Woman je jednou z mnoha skvělých vůní od sportovní značky Puma. Svěží sportovní vůně vytvořená pro něžné pohlaví, je skvělým dárkem pro každou ženu, každého věku.

Po nanesení dámského parfému Puma Flowing Woman, se budete cítit nabitá nejen energií, ale i štěstím. Nejspíše je to právě díky svěžím květinovým sencím vůní, které skvěle ladí s ovocnými a dřevěnými vůněmi. Z počátku se vám Puma Flowing Woman bude zdát možná hodně sladká, ale po ustálení už nebude pochyb o její vyváženosti jemných a nevtíravých vonných esencí, které jsou příjemné i pro ten nejnáročnější „nosíček“.

Růžová vůně nejen pro sportovkyně:

I když je parfém vhodný pro každou ženu, ať už elegantní podnikatelku nebo ženu milující procházky lesem, tak asi stejně nejvíce se bude hodit ke sportovkyni s chutí stále něco dělat. Růžová vůně Puma Flowing je vhodná pro celodenní nošení a vydrží poměrně dlouhou dobu, přesně tolik, aby zpříjemnila váš den.

puma flowing_jpg

Dokonalé složení vůní v jednom malém flakónku Puma Flowing Woman:

Hlava: malina, frézie, cassis, mandarinka

Srdce: kosatec, fialka, ylang – ylang, mimóza

Základ: santalové dřevo, vanilka, pižmo, jantar

Dámská toaletní voda pro ženy Puma Flowing Woman nabízí hned celou kolekci kosmetiky této vůně. Můžete si dopřát sprchový gel, tělové mléko a nebo klasický deodorant.

Puma Woman_jpg

Historie značky Puma:

Značka Puma má už poměrně dlouhou historii. Byla založena v roce 1948 ale její počátky by se daly datovat již v roce 1924 a to bratry Adolfem a Rudolfem Dassleri. Tito sourozenci začali vyrábět nejříve sportovní boty a později i sportovní oblečení. Díky dlouholeté spolupráci s těmi nejvíce úspěšnými sportovci začala Puma vytvářet i parfémy, které jsou navrženy nejen pro sportovce.