Parfémy Cerruti 1881

Je to už dvacet let, co na světový trh s parfémy přišla řada svěžích a romantických parfémů, pyšnících se jménem Cerruti 1881. Říkáte si čím, jsou tyto parfémy výjimečné? Není to jen jejich zajímavý design co vás zaujme na první pohled, ale i jejich široká rozmanitost vůní, která nabízí tu pravou vůni doslova pro každého!

cerruti 1881_jpg

Historie značky Cerruti:

Italská módní značka Cerruti 1881 vznikla v roce 1881, jak už napovídá samotná název této módní společnosti. „Základní kámen“ společnosti položil cílevědomí Antonio Cerruti a potvrdil starou pravdu, že rodinným značkám se daří nejlépe. I když pro společnost ve světě není značka kolikrát tolik známá, jako jiné, tak ve svém rodné zemi, tedy v Itálii, je naprostou jedničkou mezi ostatními módními domy. Pro Italy je značka Cerruti 1881, symbolem dokonalé kvality a nejvyššího vkusu dodnes.

K nejoblíbenějším parfémům od Cerruti 1881 patří například pánský parfém Cerruti 1881 Black, pro dámy pak určitě nesmím zapomenout zmínit klasiku Cerruti 1881 Image Femme a dále Cerruti 1881 pour Femme, který je velice oblíbený díky sytým květinovým tónům společně s dřevitými esencemi.

Parfém Cerruti 1881 pour Femme:

Sytá vůně Cerruti 1881 pour Femme si získá zajisté i ve vás věrnou obdivovatelku, pokud jste fanynkou květinových sladkých tónů, propojených s dřevitými a ovocnými esencemi vůní.

Naprosto bez pochyby jsou v tomto parfému dominantní květinové tóny, které jsou na počátku trochu štiplavé, ale po ustálení parfému se do popředí dostává především příjemná vůně cedru v doprovodu květin.

Co se nachází v pafému Cerruti 1881 pour Femme:

Hlava: lilie, růže, mimóza, kosatec, fialka, frézie, jasmín, konvalinka, bergamot
Srdce: korinadr, tuberóza, iris, galbanum, jasmín, palisandr brazilský, květ pomerančovníku, kosatec, narcis
Základ: santalové dřevo, ambra, pižmo, vanilka, cedr

Vůně vydrží poměrně dlouho, tedy i několik hodin, ale doporučuji ho nanášet přímo na pokožku, aby se vůně více voněla. Hodí se především pro denní nošení, jak do běžného pracovního dne, tak i pro slavnostní příležitost. Zahalit se vůní Cerruti 1881 se může každá žena i dívka, není nijak vyhraněná věkově, nejspíše proto, že lahodí každému nosíku, ať už zkušenému či laikovi.

Design parfému Cerruti 1881:

Design flakónku zaujme hned na první pohled, budete mít nutkavou potřebu si jej ohmatat. Oblý kulatý tvar tohoto parfému navrhl designér Serge Mans. Jeho luxusní návrh flakónku evokuje více, jak stoletou tradici značky a podtrhuje, tak její výjimečnost a naprostou nezaměnitelnost, kterou si musíte zamilovat!

A co na ni říkáte vy?