Parfém Dahlia Divin Givenchy

„Já osobně jsem na Givenchym závislá tak, jako jsou americké ženy závislé na svých psychiatrech.“ Tak takhle se vyjádřila slavná hollywoodská herečka Audrey Hepburn o oděvech, od neméně dnes slavném návrháře Huberta de Givenchy. Už samotné jméno Givenchy vzbuzuje v mnohých z nás jistou dávku noblesy a obdivu, není se čemu divit, protože tato francouzská luxusní značka vznikla již v roce 1952 a je zosobněním přirozeného vkusu a elegantnosti.

I když má móda výsadní slovo u této značky, tak by bylo téměř hříchem nemít přehled i krásné kosmetice, která je stejně tak vkusná a jedinečná, jako Givenchyho originální a nezaměnitelné návrhy. Vyzkoušejte vůně značky Givenchy a staňte se na nich závislou!

Parfémy Givenchy:

Pokud si myslíte, že vás čeká malá nabídka vůní této značky, tak budete jistě velice mile překvapena, když uvidíte to nesmírné množství parfémů, které stihla firma Givenchy vytvořit. Můžete vybírat z letních svěžích vůní, orientálních, kořeněných či ovocných, každá vůně je učiněným pokladem. Givenchy se snaží držet svého stylu, tedy „přirozené elegance“ a tak každý parfém má svou osobitou a nezaměnitelnou auru.

Dámské vůně Givenchy:

Z dámských vůní by se dalo vybírat hodiny a hodiny, ale jen jedna je tou pravou a vyvolenou. Velice oblíbenými a úspěšnými parfémy jsou například vůně: Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, Givenchy Ou Demon, Givenchy Hot Couture a nebo Givenchy Organza, která v sobě snoubí květinové a orientální vůně a vytváří, tak dokonalou kombinaci smyslnosti.

Velice oblíbenou a stylovou vůní je i dámský parfém Givenchy Dahlia Divin, která zaslouženě patří do vůní vyšší třídy. Tato nezaměnitelná aromatická vůně s výraznými dřevitými tóny je bezpodmínečně společenskou vůní, jak pro denní, tak i noční nošení.

Pánské vůně Givenchy:

Tato luxusní značka nezahrnuje pozorností pouze ženy, mnoho skvělých pánských vůní utváří spolu s dámskými , ucelený a bohatý sortiment vůní Givenchy.

Bezpodmínečně vystihuje podstatu stylu Givenchy například pánská dřevitá vůně Givenchy Gentlman nebo hodně podobný Givenchy Gentlman Only Intense. Dalšími z řad mužných vůní od návrháře jsou i Givenchy Pour Homme nebo Givenchy Blue Label. Pokud chcete svůj styl a vkus doladit k dokonalosti, tak s těmito parfémy svého cíle zajisté dosáhnete.