Pánská vůně od Davida Beckhama – Classic Blue

Světově známá fotbalová hvězda David Beckham představuje snad pro každou ženu i muže dokonalou představu, toho čeho každý chce dosáhnout. Sláva, bohatství a dokonalé sexy tělo. Pokud paříte k opravdovým fanouškům a dlouholetým obdivovatelům tohoto vypracovaného sportovce, tak jste zajisté stihli už zaregistrovat nejenom jeho reklamu na spodní prádlo značky Calvin Klein a H&M, ale i jeho vlastní značku vůní, nesoucí jeho vlastní slavné jméno.

Pánský parfém David Beckham Classic Blue

David Beckham Classic Blue, je moderní vůně pro muže, kteří nejenže mají svůj vlastní osobitý styl, ale jsou i opravdovým pánem svého života. Vůně je vhodná pro studenta i muže středního věku, není vtíravá, lahodí snad každému nosíku a dokonce i náročnějším ženám.

Pro parfémy od Davida Beckhama jsou typické dřevité příměsi, které jsou promyšleně kombinované s ovocnými vůněmi (např. citrusů), často doprovázenými jemnými tóny květin. Vůně Classic Blue by mohla být považována za opravdovou klasiku, z důvodu, že splňuje všechny prvky typické pro pánské parfémy.

beckham_jpg

Osobité esence, které se ukrývají v základě vůně Classic Blue se skládají z pačuli, kašmírového dřeva a lesní vůně mechu. Srdce parfému, které obsahuje jablko, pelargónii a bylinku (clary sage) skvěle spolupracuje s vonnými esencemi lístků fialky a ananasu. Nejvýraznější je ale ovocná vůně grapefruitu, který vytváří svěží – citrusovou atmosféru parfému a přetrvává i dlouho po ustálení vůně od jejího nanesení.

David Beckham_jpg

Proč byste měli parfémy David Beckham vyzkoušet?

Pokud představuje někdo ikonu současného muže, tak by to byl zaručeně právě David Beckham, stal se během pár let fotbalovou hvězdou a mnohé firmy s kosmetikou a módou, začaly doslova bojovat o jeho tvář, nejen díky slávě, ale i jeho vzhledu. Od prezentace oblečení, od těch nejvyhlášenějších módních značek přešel i k propagaci například holících přípravků, obuvi, hodinek apod. O nějaký ten čas později, po vzoru svých kolegů, přichází David Beckham se svým prvním pánským parfémem.

V současné době můžeme na trhu s parfémy zakoupit celou řadu svěžích a luxusních parfémů od známého fotbalisty a to za velice příjemné ceny, které jsou nesrovnatelné v porovnání s parfémy přímo od módních světových „guru“.

Vyzkoušejte „modrou vůni“ od Davida Beckhama a objevte v sobě opravdového muže, o kterého se může žena opřít a bezhlavě k němu vzhlížet.

A jaké pánské vůně preferujete vy?