Calvin Klein Euphoria: dámský parfém

Jméno Calvin Klein je dnes ve světě tak známé, jako je například i Armany, Dior, Hugo Boss a nebo Gucci. Velmi nadaný návrhář původem z Brooklynu je dnes uznávaný nejen v oblasti módy, ale i kosmetiky a vůní. I když ho celý svět zná především pro dokonale padnoucí džíny, tak bezpochyby nelze zapomenout i řadu jeho jedinečných parfémů, které si stále drží přední postavení na světovém trhu s parfémy.

Asi nejvíce je značka Calvin Klein na trhu s parfémy, proslavená díky jedné z prvních unisexových vůní Calvin Klein CK One. Po ní následovalo spoustu dalších parfémů, úspěšných vůní a jednou z nich je i dámský parfém Calvin Klein Euphoria.

Parfémovaná voda pro ženy Calvin Klein Euphoria:

Vůně Euphoria je určená pro výrazné ženy, které se rády odlišují. Hned na úvod je nutné říci, že tato vůně není klasickou sladkou „svěženkou“, jak by se dalo od Calvina Kleina očekávat, ale je to parfém svým způsobem orientální. Jakoby jste se vydala do země orientu, který vás oslní a okouzlí zároveň.

Výrazná orientální vůně evokuje smyslnost a vášeň, žena která se nechá touto vůní obklopit, se sama pro sebe, ale i pro své okolí, stává okouzlující a svádivou sirénou.

Calvin Klein  CK euphoria_jpg

Složení vůně parfému:

Hlava: Tomel, výrazné zelené tóny a sladké granátové jablko

Srdce: exotická květinová vůně orchideje a lotosu

Základ: pižmo, smetanové tóny, fialka, jantar, mahagon

Z počátku po nanesení vůně, můžete cítit sladké  a výrazné tóny granátového jablka, které jakoby vytvářelo pomyslnou vůni sladkých jahod. Po pár minutách, až se parfém ustálí, se kolem vás rozprostřou jakoby orientální esence dřeva, koření a květin.

Vůně není nijak vyhraněná, co se týká doby nošení. Hodí se jak pro denní nošení, v běžně nabitém pracovním dnu, tak i pro výjimečné dny. Dámská vůně Euphoria od Calvina Kleina vydrží několik hodin na vaší pokožce a bude vytvářet dráždivou a tajemnou atmosféru kolem vaší osoby, které málokdo odolá.

Zde si můžete prohlédnout krátký trailer k dámskému parfému Calvin Klein Euphoria:

A jak se líbí tato vůně vám?